Strój na randkę

Strój na randkę
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszystkie wiemy, że szykowanie się na randkę wymaga czasu. Nie można wyjść z domu nieprzygotowana, bo to oznaczałoby, że nie zależy nam na dobrym pierwszym wrażeniu. Zatem zanim wybierzemy się na randkę, musimy się wykąpać, ułożyć sobie ładną fryzurę, zrobić makijaż i wybrać strój. I tu pojawia się największy problem.

W czym pójść na randkę?

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego stroju nie jest taki prosty. Powinien być on dopasowany do sytuacji, ale jak to zrobić, gdy nie wiesz, gdzie się wybieracie? Bezpiecznym strojem będą spodnie i koszula. W takim zestawie będziesz się swobodnie czuła w klubie, w restauracji czy nawet na kręglach. Dzięki dobremu samopoczuciu nie będziesz się tam mocno stresowała spotkaniem.

Na wyjątkowe okazje, takie jak Wasza rocznica czy elegancje przyjęcie firmowe, warto jest posiadać sukienki wieczorowe. Dzięki nim podczas tak ważnych sytuacji zawsze będziesz wyglądała zjawiskowo i Twój partner będzie dumny, że ma u swojego boku taką piękną kobietę.
Latem proponuję sukienki. Letnie sukienki są delikatne, zwiewne i każda z nas wygląda w nich jak nimfa. Pamiętajcie, drogie Panie, że dobrze dobrana sukienka ukryje mankamenty figury i podkreśli urodę.

Wystarczy odpowiednia sukienka, lekki makijaż, szpilki i już wyglądamy jak milion dolarów. Warto jest postarać się, by ładnie wyglądać na randce i zobaczyć zachwyt w oczach naszego partnera.
Najważniejsze jednak, by na randce mieć dobry humor i uśmiech na twarzy. Dzięki temu zawsze zrobicie dobre pierwsze wrażenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zręcznościowe zabawy i gadżety stworzone z myślą o dzieciach
Zręcznościowe zabawy i gadżety stworzone z myślą o dzieciach
Dziecko poprzez korzystanie z zabawek poznaje świat i dlatego rodzic powinien zadbać o to, żeby miało ono do tego odpowiednie […]
Ostatnie wpisy