Top 5 alternatyw dla domku letniskowego

Top 5 alternatyw dla domku letniskowego
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zmęczyło Cię mieszkanie w mieście i pragniesz choć na chwilę odetchnąć od zgiełku, hałasu i tłoku? Chcesz oderwać się od codziennych obowiązków i zmienić klimat, lecz bez dalekich, męczących wyjazdów? Właśnie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem może być zakup działki rekreacyjno-letniskowej, gdzie wśród szumu lasu odetchniesz pełną piersią i w końcu odpoczniesz. Kiedy już wybierzesz swoje idealne miejsce, możesz zastanawiać się nad budową niewielkiego domku, który zapewni ten wymarzony komfort.

5 najczęstszych alternatyw dla domku letniskowego

Domek drewniany lub murowany to klasyczne i najczęściej wybierane przez inwestorów opcje. Domki te, pomimo niewielkiej powierzchni charakteryzują się niestety wysokim kosztem i długim czasem budowy. Znacznie tańszym rozwiązaniem jest kontener mieszkalny i może on z powodzeniem stanąć na działce rekreacyjnej, oferując taki sam, a nawet wyższy poziom użytkowania, ponieważ wyposażony jest w gotową instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, a także bojlery do ogrzewania wody, grzejniki elektryczne, oraz odpowiednią izolację.

Dobrym rozwiązaniem są również domki modułowe. Gotowe, ocieplone domki można postawić w krótkim czasie, gdyż są solidne i estetyczne. Domek holenderski, czyli “dom na kołach” jest chyba najlepszą alternatywą dla nieruchomości drewnianej czy murowanej. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim niska cena i kompleksowość wykonania. Ponadto, w związku z tym, że są na kółkach, można je przestawiać i przewozić dowolnie z miejsca na miejsce przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

Strona http://www.miccomobilehomes.com/pl/ oferuje mobilne domy letniskowe, całoroczne, wykonane na indywidualne zamówienie, całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy naprawdę warto kupić sukienkę ciążową?
Czy naprawdę warto kupić sukienkę ciążową?
Sukienki ciążowe to doskonała opcja dla kobiety, która spodziewa się dziecka. Te sukienki są zaprojektowane tak, aby schlebiać ciału kobiety […]
Ostatnie wpisy