Top 5 alternatyw dla domku letniskowego

Top 5 alternatyw dla domku letniskowego
modna-wiedza
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zmęczyło Cię mieszkanie w mieście i pragniesz choć na chwilę odetchnąć od zgiełku, hałasu i tłoku? Chcesz oderwać się od codziennych obowiązków i zmienić klimat, lecz bez dalekich, męczących wyjazdów? Właśnie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem może być zakup działki rekreacyjno-letniskowej, gdzie wśród szumu lasu odetchniesz pełną piersią i w końcu odpoczniesz. Kiedy już wybierzesz swoje idealne miejsce, możesz zastanawiać się nad budową niewielkiego domku, który zapewni ten wymarzony komfort.

5 najczęstszych alternatyw dla domku letniskowego

Domek drewniany lub murowany to klasyczne i najczęściej wybierane przez inwestorów opcje. Domki te, pomimo niewielkiej powierzchni charakteryzują się niestety wysokim kosztem i długim czasem budowy. Znacznie tańszym rozwiązaniem jest kontener mieszkalny i może on z powodzeniem stanąć na działce rekreacyjnej, oferując taki sam, a nawet wyższy poziom użytkowania, ponieważ wyposażony jest w gotową instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, a także bojlery do ogrzewania wody, grzejniki elektryczne, oraz odpowiednią izolację.

Dobrym rozwiązaniem są również domki modułowe. Gotowe, ocieplone domki można postawić w krótkim czasie, gdyż są solidne i estetyczne. Domek holenderski, czyli “dom na kołach” jest chyba najlepszą alternatywą dla nieruchomości drewnianej czy murowanej. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim niska cena i kompleksowość wykonania. Ponadto, w związku z tym, że są na kółkach, można je przestawiać i przewozić dowolnie z miejsca na miejsce przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

Strona http://www.miccomobilehomes.com/pl/ oferuje mobilne domy letniskowe, całoroczne, wykonane na indywidualne zamówienie, całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dietetyk – jego zakres obowiązków i nieodzowna pomoc w zdrowym odżywianiu
Dietetyk – jego zakres obowiązków i nieodzowna pomoc w zdrowym odżywianiu
Dietetyk to specjalista, który posiada wiedzę z zakresu żywienia człowieka, ale także obszarów takich jak: anatomia, biochemia, psychologia czy medycyna. […]
Ostatnie wpisy