W jaki sposób wykonać nadruk na kartonie, aby okazał się trwały?

W jaki sposób wykonać nadruk na kartonie, aby okazał się trwały?
modna-wiedza
Technologie & IT
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadruki na kartonie to jedna z popularnych metod ozdabiania opakowań. Dostępnych jest kilka sposobów, za pomocą których można je wykonać. Jedną z nich jest nadruk fleksograficzny, który może pełnić funkcję reklamową albo informacyjną. Dzięki niemu można w prosty sposób zwiększyć wartość wizualną opakowania i nadać mu niepowtarzalnego stylu. Kartony z nadrukiem to również skuteczna i praktyczna forma reklamy, z której korzysta coraz więcej firm. Kolejną zaletą tego typu rozwiązania jest niewątpliwie jego trwałość, a przy tym korzystna cena. Na czym dokładnie polega ta metoda?

Nowoczesna technologia w służbie reklamy

Nadruki fleksograficzne wyróżniają się minimalistyczną, ale również efektowną stylistyką, która doskonale prezentuje się na kartonie. Są one tworzone przy użyciu elastycznych form polimerowych. W ten sposób można uzyskać doskonałą jakość nadruku. Co więcej, uzyskane w ten sposób wydruki cechują się także ponadprzeciętną trwałością, a także odpornością na ścieranie. Napisy i obrazki zachowują swój oryginalny wygląd pomimo różnego rodzaju oddziaływań zewnętrznych. Wszystkie te cechy sprawiają, że karton przez dłuższy czas może pozostać w nienaruszonym stanie. Poza doskonałą trwałością, metoda pozwala również na szeroki zakres wykonywanych grafik. Efekt wizualny uzależniony jest od specyfikacji danego projektu. Każde wykonanie jest przed rozpoczęciem prac dokładnie omawiane z klientem, dzięki czemu zyskuje on pełny pakiet informacji na temat planowanych działań i ich skutków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odzyskać zwrot kosztów przy wcześniejszej spłacie kredytu?
Jak odzyskać zwrot kosztów przy wcześniejszej spłacie kredytu?
Zgodnie z przepisami unijnymi i polskimi każdy kredytobiorca ma prawo spłacić zaciągnięte zobowiązanie przed upływem ustalonego w umowie terminu. Co […]
Ostatnie wpisy