Wygląd brwi i rzęs – jak dopasować go do kształtu twarzy?

Wygląd brwi i rzęs – jak dopasować go do kształtu twarzy?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wygląd brwi nie może być przypadkowy – źle dobrany podkreśli nasze mankamenty i osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Na co zatem należy zwrócić uwagę? Najpierw musimy określić kształt naszej twarzy. Do okrągłej najlepiej będą pasowały brwi o łagodnym łuku, wyraźnie zwężającym się na końcach. W wypadku, gdy mamy szerokie czoło i spiczasty podbródek, możemy złagodzić ich kształt za pomocą okrągłych brwi, których początki będą nieco grubsze. Jeśli określimy swoją twarz jako kwadratową, to nasze brwi powinny miękko unosić się w centralnej części i delikatnie opadać na końcu. Natomiast dla podłużnej, pociągłej twarzy najbardziej korzystne będą brwi płaskie, ale mocne, które optycznie nieco ją skróca. Jeśli mamy problem z wyregulowaniem brwi i osiągnięciem właściwego kształtu, dużym ułatwieniem będzie dla nas szablon do brwi. Jest bardzo prosty w użyciu i pomaga w osiągnięciu pożądanego efektu.

Piękne rzęsy- idealny sposób na podkreślenie spojrzenia

Ładne rzęsy wydobędą głębię ze spojrzenia i uwydatnią naturalne piękno oczu. Możemy wybrać rzęsy o różnej długości, grubości, gęstości i podkręceniu. Możliwości jest wiele, dlatego warto zdecydować się na taką stylizację rzęs, która będzie najbardziej odpowiednia do naszej twarzy i do kształtu oka. Na rynku istnieje ogromny wybór różnych akcesoriów, które nie tylko umilą pracę z rzęsami, ale też pozwolą łatwo uzyskać satysfakcjonujący rezultat. Profesjonalne szczoteczki i pędzle można znaleźć na przykład na https://noblelashes.pl/c/60/pedzle-i-szczoteczki-akcesoria-do-rzes.html. Umiejętna stylizacja brwi i rzęs to niewątpliwie klucz do efektownego wyglądu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakiego sprzętu można użyć, aby wysuszyć mieszkanie z wilgoci?
Jakiego sprzętu można użyć, aby wysuszyć mieszkanie z wilgoci?
Ochrona domu przed szkodami powodowanymi przez wilgoć jest ważnym elementem utrzymania nieruchomości. Wilgoć może powodować uszkodzenia domu i prowadzić do […]
Ostatnie wpisy