Wyposażenie publicznych toalet – czego nie może tam zabraknąć?

Wyposażenie publicznych toalet – czego nie może tam zabraknąć?
modna-wiedza
Lifestyle
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Toalety w miejscach publicznych muszą być urządzone w taki sposób, aby zapewniały komfort i możliwość bezpiecznego z nich korzystania. Muszą być zaprojektowane i wyposażone w taki sposób, aby spełniały wszelkie wymogi higieniczne i sanitarne. Warto dowiedzieć się, jakie wyposażenie koniecznie musi się w nich znaleźć, aby spełniały one swoją rolę.

Jakie wyposażenie jest obowiązkowe w toaletach publicznych?

W każdej publicznej toalecie musi znaleźć się odpowiednia liczba kabin oraz umywalek, która dopasowana będzie do jej wielkości. W łazienkach przeznaczonych dla mężczyzn dodatkowo znaleźć się muszą także pisuary. Każda kabina musi zostać wyposażona w podajnik papieru toaletowego, szczotkę do WC oraz kosz na odpadki. W takich miejscach, jak galerie handlowe czy inne obiekty użyteczności publicznej umieszcza się także wieszaki, na których zawiesić można torebkę czy siatkę z zakupami. W pobliżu umywalek muszą zostać natomiast umieszczone pojemniki na mydło w płynie oraz ręczniki papierowe, a także suszarki do rąk. Ręcznik umieszczany w publicznych łazienkach powinien być trwały i wytrzymały, aby gwarantował najwyższy poziom higieny. Tego rodzaju produkt znaleźć można na stronie https://www.higiena.net.pl/ellis-professional-recznik-papierowy-w-skladce-z,3,13833,15404.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym są łożyska liniowe i jak działają?
Czym są łożyska liniowe i jak działają?
Istnieje wiele różnych rodzajów łożysk liniowych, które mają różne zastosowanie. Jak sama nazwa wskazuje, łożyska te są zaprojektowane do podtrzymywania […]
Ostatnie wpisy