Henna pudrowa brwi – jak wygląda zabieg i jakie przynosi efekty?

Henna pudrowa brwi – jak wygląda zabieg i jakie przynosi efekty?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Henna pudrowa brwi to w ostatnim czasie jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety zabiegów upiększających. Wynika to z faktu, że gwarantuje bardzo trwały efekt wizualny utrzymujący się ponad miesiąc, a dodatkowo jest niemal całkowicie bezbolesny. Wykorzystuje się tutaj nowoczesny preparat zawierający wyłącznie naturalne składniki, takie jak minerały, wyciągi z roślin, witaminy z grupy E i C oraz przeciwutleniacze. Jeśli interesuje nas profesjonalna henna pudrowa brwi, to wykonuje ją choćby gabinet kosmetyczny, dostępny pod adresem https://21lashes.pl/.

Wystarczy godzina, a atrakcyjność twarzy znacznie wzrośnie

Henna pudrowa jest zabiegiem obejmującym kilka etapów i trwającym zazwyczaj około 50-60 minut. Kosmetyczka zaczyna zawsze od ustalenia pożądanego przez klientkę kształtu i koloru brwi. Następnie dokładnie oczyszcza wszystkie włoski i skórę wokół nich, używając w tym celu wacików oraz delikatnego środka do demakijażu. Kolejny krok polega na wyznaczeniu kształtu brwi za pomocą dedykowanych nici oraz zabezpieczeniu okalającej je skóry białą pastą przed ewentualnym zabrudzeniem. Po wykonaniu powyższych czynności następuje w końcu umiejętne nałożenie pędzelkiem henny i pozostawienie jej na około pół godziny. Zwieńczeniem jest zmycie preparatu i ostateczne wyregulowanie włosków. Efekty omawianego zabiegu w pełni satysfakcjonują większość pań. Przede wszystkim skutecznie wzmacnia on brwi i odżywia je od środka, a także nadaje im elegancki połysk i maskuje wszelkie nieestetyczne ubytki. Ponadto akcentuje kolor i uwydatnia kształt, wzbogacając w ten sposób codzienny makijaż. Dodajmy, że henna nie powinna być stosowana przy silnym stanie zapalnym oczu, zaawansowanej opuchliźnie, chorobie skórnej, poparzeniu słonecznym czy alergii na jakiś składnik.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesny magazyn – jak to zrobić?
Nowoczesny magazyn – jak to zrobić?
Magazyn decyduje o funkcjonowaniu naszej firmy. To w końcu od procesów, które w nim zachodzą, zależy tempo realizowania zamówień klientów. […]
Ostatnie wpisy