Dom i otoczenie

Jak działają odpromienniki żył wodnych?

10 czerwca 2019

Żyły wodne to kanały znajdujące się pod ziemią, które emitują promieniowanie geopatyczne przenikające często do naszych domów. Działa ono niezwykle negatywnie na zdrowie i samopoczucie ludzi, powodując m.in. ciągłe zmęczenie, problemy z koncentracją, bóle głowy, zaburzenia snu, schorzenia serca czy depresję. Jednym ze sposobów na uniknięcie tych przykrych konsekwencji jest korzystanie ze specjalnych „ekranów”, zwanych powszechnie odpromiennikami żył wodnych. Zasada ich działania zostanie omówiona w dalszej części artykułu. 

Nieskomplikowane produkty o ogromnym znaczeniu

Odpromienniki mogą występować zarówno w postaci naturalnej (np. kamienie, kasztany, muszle, wełna owcza, prześcieradła z lnu, łupiny orzechów), jak i w formie urządzeń podłączanych do gniazdka elektrycznego czy mat układanych na podłogach. Ich podstawowym zadaniem jest trwałe zmniejszenie albo całkowite zneutralizowanie szkodliwego dla człowieka promieniowania geopatycznego. Zasada działania tego rodzaju produktów opiera się na kilku zjawiskach, do których zaliczamy: 

  • transformację – przekształcanie niekorzystnej energii w energię pozytywną, np. cieplną (dotyczy to w szczególności dużych odbiorników)
  • absorpcję – pochłanianie energii przez uprzednio rozładowany lub uziemiony ekran
  • rozproszenie promieniowania
  • kompensację – zwaną inaczej wyrównaniem, polega ona na układaniu szkodliwego promieniowania wzdłuż żyły

Dodajmy, że na rynku bez problemu znajdziemy również oddzielny odpromiennik na telefon komórkowy, antenę WiFi, świetlówki, przewody elektryczne, telewizor, transformator czy nawet suszarkę do włosów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *