Jak przygotować się do pierwszego skoku ze spadochronem?

Jak przygotować się do pierwszego skoku ze spadochronem?
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwszy skok ze spadochronem jest ekscytującym doświadczeniem, ale jest też trochę przerażający. Będziesz skakać z samolotu na wysokości 13 000 stóp i swobodnie spadać przez około 30 sekund, zanim twój instruktor tandemowy pociągnie za spadochron.

Przed lekcją skydivingu spotkasz się z instruktorem i omówisz wszystko, co ma mieć miejsce podczas skoku. Omówią procedury bezpieczeństwa i pokażą, czego można się spodziewać w samolocie i po wyjściu z niego. Instruktor zada Ci pytania dotyczące Twojego zdrowia i kondycji fizycznej, aby upewnić się, że skok jest dla Ciebie bezpieczny.

Rezerwacja skoku

Rezerwacja pierwszego skoku jest prosta. Możesz znaleźć centra skydivingu w pobliżu i zarezerwować swój skok online. Firma poprosi o kilka podstawowych informacji, w tym wzrost i wagę, aby mogli upewnić się, że sprzęt pasuje prawidłowo. Będziesz również zobowiązany do podpisania zrzeczenia się, stwierdzając, że rozumiesz ryzyko związane ze skydivingiem.

Możesz również zarezerwować skoki w tandemie Jelenia Góra, jeśli masz obawy przed samodzielnym skokiem. Twój instruktor skoczy z Tobą i poprowadzi Cię przez całe doświadczenie, dzięki czemu jest to bezpieczniejsze i mniej przerażające niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Przygotowanie fizyczne

Upewnij się, że jesteś w dobrym zdrowiu, zanim skoczysz z samolotu na wysokości 10 000 stóp nad poziomem morza! Podczas skoku będziesz narażony na działanie niskich temperatur i warunków panujących na dużych wysokościach, więc upewnij się, że wszelkie dolegliwości zdrowotne nie wpłyną na Twoje zdrowie podczas skydivingu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z czego zrobiony jest papier toaletowy?
Z czego zrobiony jest papier toaletowy?
Papier toaletowy jest niezbędnym wyposażeniem każdej łazienki. Jest to jeden z najczęściej kupowanych środków higienicznych. Wybór papieru toaletowego, jaki znaleźć […]
Ostatnie wpisy