Jak przygotować się do pierwszego skoku ze spadochronem?

Jak przygotować się do pierwszego skoku ze spadochronem?
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwszy skok ze spadochronem jest ekscytującym doświadczeniem, ale jest też trochę przerażający. Będziesz skakać z samolotu na wysokości 13 000 stóp i swobodnie spadać przez około 30 sekund, zanim twój instruktor tandemowy pociągnie za spadochron.

Przed lekcją skydivingu spotkasz się z instruktorem i omówisz wszystko, co ma mieć miejsce podczas skoku. Omówią procedury bezpieczeństwa i pokażą, czego można się spodziewać w samolocie i po wyjściu z niego. Instruktor zada Ci pytania dotyczące Twojego zdrowia i kondycji fizycznej, aby upewnić się, że skok jest dla Ciebie bezpieczny.

Rezerwacja skoku

Rezerwacja pierwszego skoku jest prosta. Możesz znaleźć centra skydivingu w pobliżu i zarezerwować swój skok online. Firma poprosi o kilka podstawowych informacji, w tym wzrost i wagę, aby mogli upewnić się, że sprzęt pasuje prawidłowo. Będziesz również zobowiązany do podpisania zrzeczenia się, stwierdzając, że rozumiesz ryzyko związane ze skydivingiem.

Możesz również zarezerwować skoki w tandemie Jelenia Góra, jeśli masz obawy przed samodzielnym skokiem. Twój instruktor skoczy z Tobą i poprowadzi Cię przez całe doświadczenie, dzięki czemu jest to bezpieczniejsze i mniej przerażające niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Przygotowanie fizyczne

Upewnij się, że jesteś w dobrym zdrowiu, zanim skoczysz z samolotu na wysokości 10 000 stóp nad poziomem morza! Podczas skoku będziesz narażony na działanie niskich temperatur i warunków panujących na dużych wysokościach, więc upewnij się, że wszelkie dolegliwości zdrowotne nie wpłyną na Twoje zdrowie podczas skydivingu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie formalności trzeba spełnić, aby zapisać dziecko do przedszkola?
Jakie formalności trzeba spełnić, aby zapisać dziecko do przedszkola?
Rozpoczęcie przez dziecko edukacji przedszkolnej, to ogromna rewolucja dla całej rodziny. Jednocześnie jest to początek wielkiej, fascynującej przygody. Zanim jednak […]
Ostatnie wpisy