Człowiek i styl

Jak przystroić salę weselną?

13 lutego 2020

Wystrój sali weselnej to bardzo ważna kwestia, którą trzeba rozważyć podczas przygotowań weselnych. Wszystko dlatego, że to właśnie tutaj będzie się rozgrywała większość wydarzeń w tym wyjątkowym dniu dla młodej pary. To właśnie klimat sali weselnej będzie budował całą atmosferę tego wydarzenia. Czy można go odpowiednio zbudować przy pomocy takich dekoracji: https://hudi.pl/dekoracje-balonowe/ ? Podpowiadamy kilka pomysłów na udekorowanie sali.

Ciekawe aranżacje.

Ostatni czasy jednym z popularniejszych stylów w dekoracji sal weselnych są aranżacje nawiązujące do natury. Dominują tu delikatne kolory ziemi: beżowy i zielony, a większość dekoracji wykonanych jest z naturalnych materiałów, np. drewna czy lnu. Stoły zazwyczaj udekorowane będą żywymi, małymi bukiecikami. Jeśli chcemy natomiast postawić na coś bardziej kontrastowego, ekstrawaganckiego, warto zainteresować się dekoracjami z balonów. I choć większości z nas kojarzą się one z kiczowatym wystrojem na kinderbalu lub dyskotece szkolnej, to zdecydowanie nie o takich dekoracjach tu mowa. Wiele ciekawym inspiracji i propozycji dekoracji z balonów, które dostępne są pod powyższym linkiem, powalają na kolana Balonowe girlandy, napisy, słupki, ściany – pomysłów jest cała masa.

Ciekawym uzupełnieniem tej dekoracji może być atrakcja dla gości i młodej pary w postawi wspólnego wypuszczania balonów do nieba. Niezastąpione mogą się tu okazać pompki do balonów. Takie wydarzenie podczas wesela jest bardzo widowiskowe i świetnie integruje gości weselnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + dwa =