Jak rozpoznać dobry salon fryzjerski?

Jak rozpoznać dobry salon fryzjerski?
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pamiętaj, że dobry salon fryzjerski to nie tylko taki, który oferuje Ci najlepsze strzyżenie czy kolor. Komfort i relaks powinny Ci towarzyszyć kiedy odwiedzasz salon fryzjerski Poznań to miasto posiadające wiele przeróżnych salonów fryzjerskich, któryś z pewnością przypadnie Ci do gustu. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy ocenie salonu:

Atmosfera

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś spojrzeć, jest atmosfera salonu. Jeśli wejdziesz i czujesz, że nie należysz tam lub że jesteś niewygodny, prawdopodobnie nie będziesz czuć się komfortowo rozmawiając z nikim tam. Chcesz salon, który czuje się przyjazny i przystępny.

Osobowość stylistów

Drugą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest osobowość stylistów. Chcesz mieć stylistę, który sprawi, że poczujesz się komfortowo i nie sprawi, że poczujesz się naciskany do zrobienia czegoś, co nie odpowiada Twoim potrzebom lub stylowi. Dobry stylista porozmawia z Tobą o Twoich obawach i o tym, co według niego będzie najlepsze dla Twoich włosów, ale nie będzie Cię naciskać na coś tylko dlatego, że jest to w sprzedaży lub uważa, że będzie to dobrze wyglądać na głowie jej klientki, a nie Twojej. Jeśli stylista to zrobi, nie pozwól mu dotknąć swoich włosów!

Ceny

Trzecią rzeczą, na którą powinnaś spojrzeć, szukając nowego salonu, są ceny ich usług i produktów. Czy wszystko wydaje się rozsądne? Czy są jakieś dodatkowe opłaty zaangażowane? Co jeśli przyniosę swój własny kolor lub produkt do cięcia? To wszystko są rzeczy, o które warto zapytać przed ścięciem włosów. Należy również upewnić się, że cena nie zależy od ilości włosów, które chcesz obciąć, jak to robią niektóre salony. Niektóre salony pobierają wyższe stawki za dłuższe włosy lub krótsze fryzury niż za podstawowe cięcia, więc jeśli jest to dla Ciebie ważne, upewnij się, że jest to jasne z góry.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rodzaje szaf – na który się zdecydować?
Rodzaje szaf – na który się zdecydować?
Wybór szafy to jeden z najtrudniejszych wyborów, przed którym stajemy, gdy przychodzi nam urządzać jakieś pomieszczenie. Szafa zawsze musi być […]
Ostatnie wpisy