Jak ubrać się w stylu hip-hop?

Jak ubrać się w stylu hip-hop?
modna-wiedza
Lifestyle
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Styl hip-hop to kultura modowa, która powstała w Nowym Jorku w latach siedemdziesiątych. Został przyjęty przez Afroamerykanów i Latynosów, którzy stworzyli własne style ubrań i opracowali własne trendy.

Moda hip-hopowa wpłynęła na główny nurt mody w Stanach Zjednoczonych i Europie, a także na resztę świata, przy czym odzież hip-hopowa jest często noszona na scenie przez artystów pop.

Co na siebie założyć, żeby wyglądać jak raper?

Podstawa to szerokie spodnie. Mogą być dresowe lub dżinsowe. Nie ma to większego znaczenia. Najważniejsze jest to, żeby były duże.

Luźny sweter lub bluza. To również bardzo ważny element hip-hopowej garderoby.

Noś trampki do wszystkiego. Są duże szanse, że już regularnie nosisz trampki. Ale jeśli dopiero zaczynasz ubierać się w stylu hip-hop, upewnij się, że Twoje trampki pasują do każdego stroju w Twojej szafie – nie tylko do tych codziennych, jak dżinsy i koszulki. Wybieraj jasne kolory, takie jak czerwony i pomarańczowy, aby wyróżniały się na tle ciemniejszych ubrań i butów. Możesz też wykazać się kreatywnością, nosząc kontrastujące kolory, takie jak czarny.

Najważniejszą zasadą przy ubieraniu się w stylu hip-hop jest autentyczność. Kiedy ludzie zobaczą Cię w czymś, co nie jest autentyczne, od razu to poznają, ponieważ nie pasuje to do Twojej osobowości lub stylu. Bądź pewien, że wszystko, co nosisz, odzwierciedla to, kim jesteś jako osoba i reprezentuje to, za kogo chcesz być postrzegany. Na przykład, jeśli lubisz ubierać się jak raper, ale nie piszesz piosenek ani nie tańczysz na scenie, to i tak w porządku!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Etui na każdy sezon? Czemu nie?
Etui na każdy sezon? Czemu nie?
  Etui to absolutna podstawa w zabezpieczaniu i ochronie telefonu. Pełni również rolę jego nowoczesnej dekoracji, zwłaszcza gdy charakteryzuje się […]
Ostatnie wpisy