Dom i otoczenie

Karnisz – efektowny i użyteczny element wnętrz

25 października 2020

Produkty dla wyposażenia domu proponowane są w różnych stylach aranżacyjnych i szerokiej gamie kolorystycznej. Do każdego pomieszczenia można dobrać takie projekty, które zapewnią użytkownikom maksymalną funkcjonalność oraz efektowny design. Szeroki asortyment oferowany jest w salonach meblowych oraz w sklepach z dodatkowym wyposażeniem i dekoracjami. Wystarczy przyjrzeć się dokładnie proponowanym produktom i wybrać te najodpowiedniejsze do domowych aranżacji. 

Nowoczesne wyposażenie wnętrz

W efektownie wykończonych pomieszczeniach niezwykle ważne są wszystkie szczegóły. Producenci proponują coraz więcej oryginalnych rozwiązań. W ostatnich latach do łask powróciły stylowe kompozycje okienne – mogą to być eleganckie firany i zasłony lub nieco bardziej nowatorskie rolety. Aby jednak ukazać w pełnej krasie atrakcyjne wzornictwo tkanin, konieczne jest odpowiednie wyeksponowanie. W tej kwestii niezastąpione są praktyczne i ładnie wykonane karnisze.

Jeżeli wybierane są firany i zasłony z modnym wzorem, to do ich upięcia doskonale sprawdzi się karnisz sufitowy podwójny. Co ważne – w sklepach dostępne są nie tylko różne wymiary, ale także bardzo modele. W zależności od wystroju wnętrza można wybrać karnisze w kolorze stali nierdzewnej, czarne albo w odcieniu antycznego złota. Metalowe karnisze wysokiej jakości nie tylko gwarantują odpowiednią trwałość, ale również interesujący design. Warto także wziąć pod uwagę projekty z ozdobnymi końcówkami, które znakomicie prezentują się w eleganckich wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 − 1 =