Technologie & IT

Jakie etui na telefon wybrać?

13 września 2019

Współczesne smartfony z ekranami dotykowymi to urządzenia znacznie bardziej delikatne niż telefony komórkowe starego typu, dlatego też wymagają odpowiedniej ochrony. Służą do tego przede wszystkim różne rodzaje etui, które można bez problemu kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Skutecznie zabezpieczają one sprzęt nie tylko przed zarysowaniem, ale również stłuczeniem czy pęknięciem. Jeśli jesteśmy np. posiadaczami popularnego ostatnio modelu iPhone 6S, idealnie dopasowane do niego etui znajdziemy w tym miejscu: https://www.4gsm.pl/pol_m_Etui-Case_Apple_iPhone-6S-2498.html

Postaw na wysoką jakość wykonania

Wybór etui jest ogromny, ale najczęściej spotykanym rodzajem są silikonowe nakładki na tylną część obudowy smartfona. Doskonale sprawdzają się one zwłaszcza w duecie ze szkłem hartowanym naklejanym na wyświetlacz. Jeśli chodzi o tego typu etui iPhone 6s Plus jest telefonem, do którego wyjątkowo łatwo je dobrać. Drugim popularnym zabezpieczeniem jest case w formie skórzanego futerału, nazywany powszechnie wsuwką. Jest to rozwiązanie idealne dla estetów, ponieważ produkty te odznaczają się zazwyczaj ciekawym designem. Poza tym doskonale chronią sprzęt przed uszkodzeniem wskutek upadku na ziemię. Jedyną wadą jest w tym przypadku trudność wydobycia smartfona. Inne godne polecenia formy to:

Modele z szybką nieaktywną lub aktywną – te pierwsze umożliwiają użytkownikowi jedynie podglądnięcie tego, co dzieje się na ekranie, ale jednocześnie nie pozwalają na korzystanie z dotyku. Te drugie zaś dają taką możliwość, lecz są droższe. 

Futerały przypinane do paska – dzięki nim dana osoba ma zawsze telefon pod ręką, co ma duże znaczenie w wielu zawodach (menedżer, handlowiec itp.). Są wykonane ze skóry lub tworzywa sztucznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden + dziewiętnaście =