Najrzadsze kolekcjonerskie nasiona marihuany

Najrzadsze kolekcjonerskie nasiona marihuany
modna-wiedza
Hobby
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasiona marihuany są szczególnym produktem ze względu na różnorodność dostępnych gatunków i szczepów. Niektóre z nich są jednak rzadsze od innych i mogą osiągać znacznie wyższe ceny. Oto niektóre z najbardziej popularnych i najrzadszych nasion marihuany na rynku.

Kompolti

Kompolti jest krzyżówką White Widow i Skunk, jest to odmiana marihuany z dominacją sativy, która produkuje duże pąki z czerwonymi włoskami. Odmiana ta ma słodki cytrusowy aromat z nutą sosny i skunka. Smak jest podobny do zapachu, z nutą słodkich cytrusów. Ma ziemisty smak i uczucie w ustach, któremu towarzyszy łagodny efekt haju, przydatny w ciągu dnia.

Chitral Kush

Chitral Kush to krzyżówka dwóch szczepów landrynkowych z Pakistanu i Afganistanu – Chitral i Kush. Została stworzona przez Dutch Passion Seeds w 1996 roku, ale udostępniona do sprzedaży komercyjnej dopiero w 2003 roku po zdobyciu pierwszego miejsca w konkursie Amsterdam Cannabis Cup. Jej genetyka nadaje jej intensywny aromat igieł sosnowych i przypraw, z nutami cytryny i limonki, jak również z odrobiną owocowości na wydechu. Pąki są jasnozielone z ciemnopomarańczowymi włoskami.

Purple Haze

Purple Haze jest hybrydą z dominacją sativy, która jest dobra zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, a także jest jedną z najpopularniejszych odmian w dzisiejszej kulturze konopi. Rośliny są wysokie, z zielonymi liśćmi i purpurowymi buds, które osiągają bardzo duże rozmiary; w uprawie indoor osiągają zazwyczaj około 6 stóp wysokości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy tylko firmy mogą korzystać z przewozu specjalistycznego towaru?
Czy tylko firmy mogą korzystać z przewozu specjalistycznego towaru?
Przewóz dużych i ciężkich towarów to domena zarówno firm jak i osób prywatnych. Jednak od lat utarło się, że z […]
Ostatnie wpisy