Technologie & IT

Naprawa gwintu świecy w głowicy. Jak się odbywa?

21 sierpnia 2022

Świeca żarowa to jeden z tych elementów silnika, który jest po prostu niezbędny do jego prawidłowego działania – i samego ruszania. Niestety jednym z elementów, które często ulegają awarii, zwłaszcza w starszych autach, są świece, a dokładniej ich gwinty. Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom związanym z naprawami.

Jak odbywa się naprawa gwintu świecy?

Świeca żarowa to konieczny w każdym pojeździe elementy, którego awaria jest wyjątkowo nieprzyjemną sytuacją. Niestety jednocześnie jest to element niezwykle trudny do naprawy, który wymaga dużej znajomości mechaniki i doskonałego przygotowania. Nie oznacza to jednak, że nie można się tego podjąć.

Naprawa gwintu świec może odbywać się bez wyciągania ich głowic. Przebiega bezpośrednio na silniku auta, w domu klienta, co stanowi ogromne ułatwienie. Dzięki temu niepracujący pojazd nie musi być dostarczany do warsztatu za pomocą lawety, co przekłada się również na redukcję kosztów naprawy.

Najwyższa klasa narzędzi  i indywidualne podejście do każdego problemu

Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że w każdym przypadku zniszczony gwint świecy będzie wymagał takiego samego podejścia, wcale tak nie jest. Dlatego też doświadczeni pracownicy podejmują się wszystkich zadań na podstawie indywidualnych oględzin i do całej pracy podchodzą w sposób wysoce zindywidualizowany.

Co równie ważne, pomimo że prace odbywają się u klienta na miejscu, prowadzone są za pomocą najbardziej nowoczesnych narzędzi. Dzięki temu gwarantują precyzję i skuteczność przeprowadzanych napraw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *