Sprzęt do rehabilitacji – co zrobić, gdy jest zbyt drogi?

Sprzęt do rehabilitacji – co zrobić, gdy jest zbyt drogi?
modna-wiedza
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozmaite problemy ze zdrowiem dotykają wielu ludzi – niezależnie od wieku, płci czy pozycji zawodowej. Często są one bezpośrednim następstwem groźnych chorób bądź tragicznych zdarzeń losowych, powodując u chorego poważny uszczerbek na ciele. W takiej sytuacji zachodzi zazwyczaj konieczność posiadania konkretnego sprzętu rehabilitacyjnego, bez którego nie jest możliwe dojście do pełnej sprawności. Niestety mnóstwo urządzeń i akcesoriów z tej kategorii charakteryzuje się zbyt dużą ceną, dlatego korzystnym rozwiązaniem jest ich wynajem w specjalistycznej wypożyczalni.

Rozsądek to dobry doradca

Skorzystanie z usług wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego jest świetnym pomysłem zwłaszcza w przypadku seniorów, a także osób z okresowym urazem oraz czasową niedyspozycją po jakimś zabiegu medycznym. W takim miejscu można bez problemu wynająć m.in.: wózki inwalidzkie, regulowane łóżka, kule łokciowe, nowoczesne koncentratory tlenu, ssaki, obuwie ortopedyczne, poduszki i materace przeciwodleżynowe, balkoniki do chodzenia, ortezy kończyny, podnośniki, rampy i schodołazy. Tak naprawdę zakres dostępnych opcji jest niezwykle szeroki, więc ciężko byłoby wymienić wszystkie z nich. Podstawowa zaleta omawianego rozwiązania to oczywiście korzyści finansowe, polegające na tym, że pacjent płaci jedynie za użytkowanie sprzętu w określonym czasie (np. na przestrzeni trzech miesięcy), natomiast nie musi ponosić jednorazowego wydatku w dużej wysokości. Po drugie ma on możliwość zasięgnięcia fachowej porady u personelu danej firmy, oszczędzając w ten sposób czas i minimalizując ryzyko dobrania nieodpowiedniego urządzenia. Jak by tego było mało, specjaliści zajmą się jego dostarczeniem i montażem w miejscu zamieszkania klienta, a nawet udzielą mu krótkiej instrukcji dotyczącej prawidłowej eksploatacji. Duże znaczenie ma również gwarancja na sprzęt, dzięki której w razie jakichkolwiek problemów z obsługą czy awarią zostanie on za darmo wymieniony. Dodajmy, że godna polecenia jest w szczególności ta wypożyczalnia działająca całą dobę w Warszawie: http://www.wsrmila.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakimi sposobami przeprowadza się tlenoterapię?
Jakimi sposobami przeprowadza się tlenoterapię?
Tlenoterapia jest stosowana w leczeniu różnych problemów medycznych, od przewlekłego niedotlenienia (niski poziom tlenu we krwi) do ostrego niedotlenienia (nagły […]
Ostatnie wpisy