Elegancja i wygoda – jak połączyć

Elegancja i wygoda – jak połączyć
modna-wiedza
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda z nas chce wyglądać elegancko. To bez wątpienia nie ulega żadnej wątpliwości. Trzeba jednak przyznać, że osiągnięcie takiego efektu nie zawsze jest łatwe. Tym bardziej, że na co dzień cenimy sobie także wygodę. Żadna z nas nie chce biegać w pracy w kilkunastocentymetrowych szpilkach. W dłuższej perspektywie czasowej, mogłoby się to odbić nawet na naszym zdrowiu.

Czy szpilki mogą być wygodne?

Elegancka kojarzy nam się oczywiście przede wszystkim ze szpilkami. Zazwyczaj jednak nie zakładamy ich na co dzień właśnie ze względu na to, iż są one dla nas niewygodne. Czy jednak każde szpilki takie są? Czy jest to swego rodzaju reguła? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim trzeba przyznać, iż zazwyczaj źle wybieramy. Kupujemy szpilki oczami, a nie rozsądkiem.

Podczas kupowania butów, należy się natomiast zastanowić przede wszystkim nad ich wygodą. O wiele lepiej jest zakupić szpilki na niskim obcasie, które choć może nie wyglądają tak spektakularnie jak te wysokie, będą dla nas naprawdę wygodne. Poza tym warto także, by miały jakąś platformę. Wówczas stopa nie boli w nich tak mocno. Dziś oferuje nam przepiękne czółenka na niskim obcasie – brilu.pl. Można tam znaleźć wiele par szpilek w bardzo klasycznych kolorach, które są wykonane z dobrej jakości materiałów.

Również materiał, jakość wykonania i przede wszystkim samo wyprofilowanie mają wpływ na to, jak chodzi nam się w danych szpilkach. Dobrze jest zatem nie zawsze zwracać uwagę tylko i wyłącznie na ich wygląd, ale kierować się przede wszystkim wygodą i tym, czy będą praktyczne.
Tekst powstał we współpracy z https://brilu.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Formy reklamy, które napędzą sprzedaż w naszej firmie
Formy reklamy, które napędzą sprzedaż w naszej firmie
Dziś reklama kojarzy się bardziej z bilbordami, wysyłaniem maili na skrzynki klientów albo z wręczaniem swoich wizytówek. Okazuje się, że […]
Ostatnie wpisy