Kiedy założenie implantu to najlepsze rozwiązanie?

Kiedy założenie implantu to najlepsze rozwiązanie?
modna-wiedza
Zdrowe ciało
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Utrata zębów jest powodem dużego dyskomfortu oraz braku pewności siebie. Nawet pojedyncze ubytki mogą powodować problemy z przeżuwaniem, mówieniem, czy wyrażaniem emocji. Stomatologia estetyczna oferuje jednak zabiegi, które skutecznie rozwiązują powyższe problemy. Jednym z takich zabiegów jest implantologia. Wykorzystywane do leczenia pojedynczych ubytków uzupełnienia są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Implanty są wytrzymałe na uszkodzenia i wytrzymują w jamie ustnej nawet 35 lat.

Czy zakładanie implantu jest bolesne?

Uzupełnianie nawet pojedynczych ubytków jest ważne dla zdrowia. Pozostawione braki mogą powodować wady zgryzu, przesuwanie się pozostałych zębów w jamie ustnej oraz zanik kości. Dlatego właśnie po ekstrakcji zęba, warto umówić się na zabieg wstawienia implantu. Oferuje go klinika z witryny https://dentalpark.pl/. Pacjent przed przystąpieniem do zabiegu jest poddawany znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu wszystko przebiega dla niego komfortowo. Implanty stosowane jako uzupełnienie ubytków są wykonywane z tytanu. Ten materiał jest bardzo dobrze przyjmowany przez organizm, jako naturalna tkanka. Nie ma zatem obaw o odrzut implantu, czy infekcję w obrębie leczonego miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Elegancja i wygoda – jak połączyć
Elegancja i wygoda – jak połączyć
Każda z nas chce wyglądać elegancko. To bez wątpienia nie ulega żadnej wątpliwości. Trzeba jednak przyznać, że osiągnięcie takiego efektu […]
Ostatnie wpisy