Kiedy założenie implantu to najlepsze rozwiązanie?

Kiedy założenie implantu to najlepsze rozwiązanie?
modna-wiedza
Zdrowe ciało
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Utrata zębów jest powodem dużego dyskomfortu oraz braku pewności siebie. Nawet pojedyncze ubytki mogą powodować problemy z przeżuwaniem, mówieniem, czy wyrażaniem emocji. Stomatologia estetyczna oferuje jednak zabiegi, które skutecznie rozwiązują powyższe problemy. Jednym z takich zabiegów jest implantologia. Wykorzystywane do leczenia pojedynczych ubytków uzupełnienia są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Implanty są wytrzymałe na uszkodzenia i wytrzymują w jamie ustnej nawet 35 lat.

Czy zakładanie implantu jest bolesne?

Uzupełnianie nawet pojedynczych ubytków jest ważne dla zdrowia. Pozostawione braki mogą powodować wady zgryzu, przesuwanie się pozostałych zębów w jamie ustnej oraz zanik kości. Dlatego właśnie po ekstrakcji zęba, warto umówić się na zabieg wstawienia implantu. Oferuje go klinika z witryny https://dentalpark.pl/. Pacjent przed przystąpieniem do zabiegu jest poddawany znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu wszystko przebiega dla niego komfortowo. Implanty stosowane jako uzupełnienie ubytków są wykonywane z tytanu. Ten materiał jest bardzo dobrze przyjmowany przez organizm, jako naturalna tkanka. Nie ma zatem obaw o odrzut implantu, czy infekcję w obrębie leczonego miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki prezent można kupić dla promotora?
Jaki prezent można kupić dla promotora?
Dobrym zwyczajem na polskich uczelniach wyższych jest wręczanie prezentu promotorowi bezpośrednio po obronie pracy magisterskiej bądź licencjackiej. To symboliczny gest, […]
Ostatnie wpisy