Zdrowe ciało

Materiały, z których wykonywane są implanty zębów

3 lutego 2020

Marzy Ci się piękny, biały, zdrowy uśmiech? Twoje naturalne uzębienie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące, więc zastanawiasz się nad implantami zębowymi? W poniższym artykule w pigułce przedstawiamy najważniejsze informacje, jakie powinieneś posiadać przed podjęciem decyzji o implantach zębowych.

Implanty – by uśmiechać się szeroko

Jeśli interesują Cię implanty zębów Szczecin będzie miastem, gdzie znajdziesz profesjonalne ośrodki zajmujące się najnowocześniejszą implantologią. Implanty wykonuje się z dwóch rodzajów materiałów – mogą być zrobione z tytanu lub cyrkonu. Implanty tytanowe są bardzo trwałe, gwarantują długi okres użytkowania, natomiast te wykonane z cyrkonu wyglądają bardzo estetycznie, ponieważ materiał, z którego są wykonane, swym wyglądem przypomina naturalny korzeń. Dodatkowo, implanty cyrkonowe wykazują wysoką odporność na zmiany temperatury, a także nie powodują zmiany smaku spożywanych potraw. Co więcej, świetnie łączą się one z tkanką kostną, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.

Wszystkich ważnych informacji o implantach zębowych możemy dowiedzieć się z tej strony: https://www.slowikmed.pl/. Tutaj również możemy sprawdzić aktualnie obowiązujące ceny, a także zapoznać się z innymi usługami w zakresie nie tylko implantologii, ale również stomatologii, w tym stomatologii dziecięcej. Warto pamiętać także o tym, aby przed podjęciem decyzji o implantach zapoznać się z listą przeciwwskazań do ich stosowania, oraz z informacjami o prawidłowym przygotowaniu się do zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *